ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده

اختصاص بیش از ۲۵ میلیارد ریال به محرومیت زدایی چرداول

نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ؛ سردار "سیدصادق حسینی" فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام درحاشیه افتتاح و بازدید از طرح های محرومیت زدایی شهرستان چرداول گفت: محرومین و مستضعفین ولی نعمتان انقلاب و نظام اسلامی هستند و هر دستگاه اجرایی وظیفه دارد تا حدامکان در محرومیت زدایی از این بخش ها تلاش کند.
وی اظهار کرد: سپاه پاسداران همچون سایر حوزه های خدماتی در کشور و در لبیک به فرامین رهبری و اندیشه امام راحل در این بخش ورود کرده و در سالیان گذشته منشأ خدمات شایانی برای مردم و و همچنین روستاها و شهرهای محروم بوده است.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام افزود: یکی از برنامه های خوب و در خور توجه سال ۹۵، تفاهم نامه دو نهاد انقلابی سپاه و کمیته امداد در خصوص مسکن محرومین و مددجویان بود که در سطح کشور بیش از ۵هزار واحد از طرف این دو سازمان تعهد شد و سهم استان ایلام از آن ۶۳۱ واحد مسکن بوده که تلاش داریم تا اردیبهشت ۹۶ این واحدها را تحویل عزیزان مددجو کنیم.
سردار حسینی به خدمات محرومیت زدایی سپاه در شهرستان چرداول اشاره و بیان داشت: بخش عمده ای از خدمات محرومیت زدایی استان با توجه به شرایط اقلیمی منطقه در این شهرستان متمرکز شده تا جایی که ۱۵۲ واحد از این مسکن تعهد شده استان را به چرداول اختصاص یافته که از این تعداد سهم بخش هلیلان ۱۱۲ واحد می باشد.
وی ادامه داد: علاوه بر ساخت مسکن مددجویان در این شهرستان در سایر بخش ها اعم از ساخت ۱۳ مسجد، غسالخانه، لایه روبی انهار، پل سازی و ... وارد میدان شده و برای سال ۹۵ مبلغی بیش از ۲۵ میلیارد ریال برای طرح های محرومیت زدایی هزینه خواهد کرد.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام در پایان تصریح کرد: سپاه علاوه بر پروژه های عمرانی در بخش آسیب های اجتماعی نیز تلاش دارد تا بتواند این قسمت را نیز به حداقل ممکن برساند.
انتهای پیام/ع