ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۵۴ بار خوانده شده

دفاع مقدس برگ افتخار نظام است

نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ سردار "اسماعیل کوثری"، از فرماندهان دوران دفاع مقدس در یادواره شهدای عملیات والفجر ۱۰ در محل قرارگاه حضرت امیر(ع) بانروشان ایلام گفت: شهدا به معنای واقعی زنده اند و رسیدن به درجه شهدا به راحتمی امکان پذیر نیست و خداوند شهیدان را در کنار ائمه و صالحان قرار داده است.

وی اظهار کرد: در ایلام در همان ابتدای جنگ رفت و آمدها به استان و جبهه این استان شروع شد و تا پایان جنگ ادامه داشت و این نشان می دهد که مردم ایلام لحظه به لحظه جنگ حضور مثمرثمری داشته اند.

این یادگار دفاع مقدس افزود: استکبار جهانی با تمام توان قوا و توان ارتش بعثی را تقویت و به دنبال گرفتن استقلال از کشوری بودند که اسلام را سرلوحه کار خود قرار داده بودند.

کوثری ادامه داد: استکبار منافع زیادی در ایران می دید که یک نمونه آن تولید ۶.۵ میلیون بشکه نفت بود که شش میلیون آن صادر صادر می شد.

وی بیان کرد: نمونه دیگر ان حضور تعداد زیادی از مستشاران امریکایی در کشور بود که آن را اداره می کردند.

فرمانده دوران دفاع مقدس تأکید کرد: پیروزی انقلاب اسلامی دست استکبار از ایران را کوتاه کرد و شکست سنگینی را برای انان رقم زد.

کوثری تصریح کرد: دو عامل مردم و رهبری باعث پیروزی حق بر باطل شد و دشمنان این دو عامل مهم در پیروزی انقلاب را نشناخته بودند و شکست انان را در پی داشت.

وی عنوان کرد: نمونه این ولایتمداری ها را مردم استان ایلام در دوران جنگ ۸ ساله به خوبی به اثبات رساندند و از وجب  به وجب خاک میهن به خوبی دفاع کردند.

این یادگار دفاع مقدس در ادامه با اشاره به اختلاس و دزدی های اخیر نیز گفت: اخیرا اختلاس ها و دزدی هایی همچون سه هزار میلیاردی و پنج هزار میلیاردی در سطح کشور باب شده و همانگونه که دست دزدان خارجی را قطع کردیم دست دزدان داخلی را نیز قطع می کنیم چون حکومت، حکومت اسلامی است و جایگاه ایمان و اسلام است.

انتهای پیام/ع