ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۱۷۹ بار خوانده شده
جانشین سپاه ناحیه دهلران:

مساجد راهبردی ترین اماکن مسلمین هستند

جانشین سپاه ناحیه دهلران گفت: مساجد محل افکار عمومی جامعه است و ازشاخصه های نظام دینی ما هم همین نزدیک کردن مردم و نسل جوان جامعه به باورهای دینی واعتقادی می باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ "سرهنگ  پاسدارعلی مرغزاری"  جانشین سپاه ناحیه دهلران در جمع فرماندهان پایگاههای مقاومت وائمه جماعت اظهار کرد: مساجد راهبردی ترین اماکن مسلمین ومنبع نور ومعنویت برای هدایت افراد جامعه بویژه نسل جوان  می باشد.

وی افزود: اهمییت وکارکرد مساجد باید مورد توجه همگان قرارگیرد و همچنین باید برای استفاده از جایگاه ویژه مساجد در راستای اهداف متعالی بسیج خصوصاً تعلیم وتربیت جوانان و نوجوانان تلاش زیادی نماییم.

جانشین سپاه ناحیه دهلران بیان نمود: برای اینکه بتوانیم مسائل فرهنگی، تعلیم وتربیت، ایجاد هنجار های مناسب درجامعه و اینکه  آنها را به فرهنگ عمومی تبدیل کنیم وآن را در بین جامعه گسترش دهیم نیازمند به مساجد که پایگاه فعالیتهای معنوی واعتقادی هستند داریم لذا  باید در این راستا  همفکری، تعاون، همکاری و هم افزایی نهاد های مرتبط با مساجد از جمله هیأت امنا، ائمه جماعات و پایگاه های مقاومت  بسیج وجود داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه مسجد محل تعلیم وتربیت جامعه است، گفت: همه ی ما ودلسوزان انقلاب ودست اندرکاران امور مساجد باید دست در دست هم دهیم تا بتوانیم که این هدف مهم را که نقش ویژه ای در آینده کشور وجامعه دارد را با همکاری هم تحقق بخشیم.

مرغزاری با بیان اینکه شهدای ما بزرگ شده همین مساجد هستند، عنوان کرد:  مساجد محل افکار عمومی جامعه است و ازشاخصه های نظام دینی ما هم همین نزدیک کردن مردم و نسل جوان جامعه به باورهای دینی واعتقادی می باشد، لذا  باید از این مکان مقدس که سنگر مستحکمی برای کشور می باشد حفظ شود. 

انتهای پیام/ع

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.