ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۱۱۴ بار خوانده شده
به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد؛

افتتاح ۳ طرح عمرانی در بخش میمه توسط سپاه

به مناسبت هفته دفاع مقدس ۳ طرح عمرانی در بخش میمه توسط سپاه با اعتبار یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال با حضور فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام افتتاح شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ به مناسبت هفته دفاع مقدس ۳ طرح در بخش سراب میمه شهرستان دهلران با حضور فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
این طرح ها شامل مسجد روستای تختان، لایه روبی و ترمیم انهار روستای گوراب پایین و خانه عالم شهر میمه می باشند که همگی به همت بسیج سازندگی به اتمام رسیده اند.
"سردار سید صادق حسینی" فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در حاشیه افتتاح این طرح ها اظهار کرد: برای ساخت مسجد روستای تختان یک میلیارد و سیصد میلیون ریال هزینه شده است.
وی افزود: از این میزان هزینه هفتصد میلیون  توسط سپاه و مابقی توسط خیرین و مردم منطقه صورت گرفته است.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام بیان نمود: خانه عالم شهر میمه نیز سیصد میلیون ریال هزینه در بر داشته که صد و هفتاد میلیون ریال آن توسط سپاه و مابقی توسط خیرین تأمین اعتبار شده است.
وی ابراز نمود: یکی از دغدغه روستای گوراب پایین و چند روستای مجاور آن، خراب شدن لوله کشی آب کشاورزی بوده که مردم این منطقه سال ها از این مشکل در رنج بودند.
سردار حسینی عنوان کرد: بسیج سازندگی دهلران با انجام پروژه کانال کشی با اعتبار دویست میلیون ریال به این مشکل چندین ساله خاتمه داد.
وی ادامه داد: صد و هفتاد و پنج میلیون ریال از اعتبار لایه روبی و ترمیم انهار روستای گوراب پایین توسط سپاه و مابقی توسط خیرین مصرف شده است.
در پایان فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به همراه فرمانده سپاه ناحیه دهلران و جمعی از پرسنل این ناحیه به دیدار دو تن از خانواده شهدا رفتند.
انتهای پیام/ع

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.