ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۷۶ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:

رئیس جمهور آمریکا زبان دیپلماسی را نمی فهمد

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: رئیس جمهور امریکا خشونت گرا است و زبان دیپلماسی را نمی داند و ایران را متهم به حمایت از تروریست می کند.
نسخه مناسب چاپ

 "سردار حسینی" فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان در آغازین روز از هفته دفاع مقدس  و در آیین رژه اقتدار نیروهای مسلح استان ایلام گفت: دفاع مقدس یک افتخار و یک صنعت زرین برای نظام مقدس اسلامی است. حسینی اظهار کرد: شباهت های زیادی در حادثه عاشورا و دفاع مقدس وجود دارد که از آن جمله می توان به هدف قیام عاشورا و دفاع مقدس که هر دو قیام برای الله و مبارزه با کفر بود، اشاره کرد. وی افزود: در دفاع مقدس رزمندگان اسلام توانستند در ۲۸۷۷ روز نبرد، ۷۲ هزار اسیر و ۳۹۵ هزار کشته برای دشمن رقم بزنند و شکست سختی بر آنان تحمیل کنند. فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام عنوان کرد: رهبری الهی امام و شور رزمندگان و فداکاری جوانان امیدهای دشمن را تبدیل به یاس کرد. حسینی تاکید کرد: از ارتش صدام و فرماندهان دوره دیده ولشکرهای مجهز صدام خبری نیست؛ اما امروز پیام انقلاب اسلامی به سراسر منطقه و اقصی نقاط مختلف دنیا مخابره شده است. وی افزود: امروز در مبارزه با آمریکا فقط مبارزه جواب می دهد و امروز امریکا و رئیس جمهور او نشان دادند که آنها به هیچ چیزی تعهد ندارند و البته ترامپ دیپلماسی بلد نیست و داعش و تکفیری ها دست نشانده آمریکا هستند و سرنوشت او همانند صدام رقم خواهد خورد. حسینی خاطر نشان کرد: باید ارزش های دفاع مقدس نشر داده شوند چرا که رمز و راز استمرار حادثه عاشورا بر حق بودن قیام و تکرار و بزرگداشت آن حادثه الهی بود؛ لذا باید ارزش های دفاع مقدس را تجلیل کرد و اجازه نداد به فراموشی سپرده شوند.

فرمانده سپاه استان در ادامه با اشاره به بدعهدی امریکا در قبال برجام ، بیان داشت: امریکا به هیچ تعهد و پیمان های بین المللی پایبند نیست و سخنان آرامم در سازمان ملل در همین راستا است.

وی افزود: رئیس جمهور امریکا خشونت گرا است و زبان دیپلماسی را نمی داند و ایران را متهم به حمایت از تروریست می کند.

انتهای پیام/ع

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.