ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۹۰ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:

هدف طرح ولایت تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی است/ لزوم تسری آموخته های دوره در سطح جامعه

سردار حسینی گفت: خروجی و نتیجه این دوره باید تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی و مدیرانی مدبر، بصیر ارزشی و انقلابی و مطلع و با دانش و آگاهی نسبت به مسائل روز باشد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ سردار "سید صادق حسینی" فرماندهه سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در افتتاحیه نهمین دوره استانی طرح ولایت ضمن تبریک ایام دهه کرامت در خصوص سالروز ازادسازی مرصادگفت: سالروز عملیات مرصاد روز غلبه جنودالهی بر کوردلان منافق است.

وی افزود: دشمنان این نظام و انقلاب نه تنها با فکر و ایده انقلابی گری مردم ایران اسلامی مخالف اند بلکه دشمنی انان با اسلام و دین از همان اوایل اسلام درمدینه النبی ظهور پیدا کرده است.

سردار حسینی با اشاره به ترور۱۷هزار ایرانی اعم از مسئولین کشورتوسط منافقین گفت: منافقین با تشکیل ارتش آزادی بخش تصمیم گرفتند به کشور ایران حمله کنند و کار نظام را یکسره کنند و نهایتا در گردنه مرصاد در کمین گاه جنود الهی در دام افتادند و ۲هزار نفر از آنان مفتضحانه نابود شدند.

فرمانده سپاه استان با تشکر از تشزیک مساعی مسئولان دانشگاه ها در برگزاری طرح ولایت، تصریح کرد: سه عنصر ایمان معرفت و پیشرفت و اگاهی دانشجویان هدف اصلی طرح ولایت است اگر در این سه موضوع توجه شود قطعا بعنوان افرادی برجسته در دانشگاه حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه انتطار می رود دانش آموختگان طرح تنها محدود به دانشگاه نشوند و آموخته های خود را در سطح جامعه تسری دهند بیان کرد: 

خروجی و نتیجه این دوره باید تربیت جوانان تراز انقلاب اسلامی و مدیرانی مدبر، بصیر ارزشی و انقلابی و مطلع و با دانش و آگاهی نسبت به مسائل روز باشد.

وی با اشاره به فعالیت گروه های جهادی دانشجویی در مناطق محروم، آن هم در زمانی که باید از تعطیلات تابستان استفاده کرده و به استراحت مشغول باشند، یادآور شد:  برجسته ترین اثر اقدام گروهه های جهادی در راستای فعالیت های فرهنگی و عمرانی در مناطق محروم، دمیدن روح کار و جهاد در کالبد دانشگاه است.

سردار حسینی در ادامه با اشاره به اقدام آمریکا در وضع تحریم های جدید تصریح کرد: این واقعیت ملموس و قابل انکاری است که نباید به آمریکا اعتماد کرد، لذا دولت باید در قبال این تحریم های اخیر کنگره اقدام انقلابی کرده و فعالیت های هسته ای را که متوقف شده بودند دوباره از سر گیرد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان اظهار داشت: ما باید با اقدام عملی نشان دهیم که هرگز از منافع ملی خود نمی گذریم و استقلال و هویت خود را بازیچه دست استکبار جهانی نخواهیم کرد.

انتهای پیام/ع

دسته بندی اقشار بسیج: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.