ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۳۷۳ بار خوانده شده
مسئول بسج حقوقدانان استان ایلام:

رسالت بسیج حقوقدانان همسو با دستگاه قضایی است

مسئول بسج حقوقدانان استان ایلام گفت: بسیج با ورود موفق خودبه بحث آموزش توانسته رویکردی علمی پژوهشی را در استان در دستور کار خود قرار دهد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ "ابراهیم شفیعی"، مسئول بسیج حقوقدانان استان ایلام در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ایلام بیدار به نقش بسیج در کاهش آسیب های اجتماعی اشاره و گفت: یکی از موضوعاتی که منجر به کاهش جرائم و بزهکاری در جامعه می شود ارائه اموزش های مدون و برنامه ریزی شده در راستای پیشگیری است.

وی اظهار کرد: بسیج در این راستا نقش اساسی را ایفا می کند و تمام تلاش خود را نیز به کار خواهد گرفت و باید از این ظرفیت به نحو احسن بهره کافی و وافی را برد.

شفیعی افزود: بسیج با ورود موفق خودبه بحث آموزش توانسته رویکردی علمی پژوهشی را در استان در دستور کار خود قرار دهد و این نشان از مقید بودن بسیج به رسالت خود در کاهش آسیب های اجتماعی دارد.

مسئول بسیج حقوقدانان استان ایلام اضافه کرد: در این زمینه بسیج در راستای پیشگیری از جرائم اقدامات زیادی انجام داده که از جمله آنها می توان به ارائه آموزش همگانی و حقوق شهروندی در سطح مساجد، دانشگاه ها، مدارس و مراکز علمی و آموزشی و نیز در میان اقشاری که از آسیب پذیر هستند، اشاره کرد.

وی با تأکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت های قضات، وکلا و کارشناسان حقوقی بسیجی گفت: هر وقت از وجود این افراد در این حوزه ها استفاده شده موفقیت هایی حاصل شده است که از جمله آن می توان به کسب رتبه برتر استان ایلام در موضوع ارائه آموزش در راستای پیگیری از وقوع جرم اشاره کرد.

انتهای پیام/ع

دسته بندی اقشار بسیج: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.