ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۶۴ بار خوانده شده
فرمانده سپاه ناحیه آبدانان:

حجاب و عفاف ضامن سلامت جامعه است

فرمانده سپاه ناحیه آبدانان گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاثیر به سزایی در تحکیم بنیان خانواده، ایجاد امنیت و سلامت جامعه دارد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ سرهنگ "کرمرضا نصرالهی " فرمانده سپاه ناحیه آبدانان در همایش خانوادگی صیانت از حریم امنیت خانواده که در محل میدان خمینی(ره) آبدانان برگزار شد، اظهار داشت: ترویج بی عفتی و بی غیرتی در جامعه سم مهلکی است که متاسفانه در جامعه در حال رواج است.
وی با بیان اینکه تفکر رضا خان به نحوی دیگر در دستور کار است و باید مراقب باشیم، گفت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تاثیر به سزایی در تحکیم بنیان خانواده، ایجاد امنیت و سلامت جامعه دارد، لذا کوشش برای تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه موجب ارتقاء فرهنگ عمومی و تحکیم بنیان خانواده می شود.
نصرالهی رعایت حجاب و توجه به عفاف را ضامن سلامت جامعه عنوان کرد و تصریح داشت: توجه به این دو مولفه مهم از سوی بانوان مسلمان، ارزش وجودی آنان را در جامعه حفظ می‌کند.
در ادامه حجت السلام"احمد اسماعیلی"رئییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آبدانان  در این گردهمایی با اشاره به اینکه دژخیمان رضاخان مردم معترض به کشف حجاب را در مسجد گوهرشاد به خاک و خون کشید اظهار داشت:خون این شهیدان حافظ چادری است که بر سر زنان و دختران جامعه ما است.
وی با بیان اینکه امروز حجاب زن ادامه دهنده راه شهدا است ،افزود:حجاب زن نه تنها یک وظیفه فردی و عبادی بلکه سیاسی و دفاعی هم محسوب می شود .
اسماعیلی با اشاره به اینکه سختی حفظ چادر کمتر از برافرشته شدن پرچم اسلام در زمام امام حسین(ع) نیست ، افزود:هدف دشمن رواج هرزگی و بی بندوباری و گرفتن حیا ، عزت از زنان و بعد تسلط بر کشور است .
انتهای پیام/ع

دسته بندی نواحی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.