ویژه ها

سردار حسینی گفت: شهداء افتخار و پرچم استقلال ایران اسلامی هستند و با برکت خون آنها راه هدایت مردم رو
گوهری گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در سالجاری نزدیک به ۵ هزار نفز از دانش آموزان به مناطق
بیرانوند گفت: یک کار فرهنگی بزرگ و تأثیرگذاری که در این چندساله به همت بسیج و آموزش و پررورش شکل گرف

مقاله

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) در اجتماع صیانت از خانواده:

وضع موجود حجاب در شان نظام اسلامی نیست/ عدم حضور مسئولان قابل توجیه نیست

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: وضعیت موجود حجاب در جامعه در حد و شان یک نظام اسلامی نیست.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام؛ اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده عصر امروز ( ۲۱ تیر ) در سراسر استان ایلام برگزار شد.
سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در اجتماع شهر ایلام گفت: حجاب بعنوان یک صدف حافظ و نگهدار بانوان در برابر هجمه های موجود در جامعه است.
وی اظهار کرد: حکومت رضاخانی با تبعیت از نظام سلطه در سالیان حکومت خود تلاش داشتند تا این گهر را از وجود صدف حجاب محروم کرده و با جبر و زور به دنبال کشف حجاب بودند و در این راه ها افرهد زیادی را به شهادت رساندند.
فرمانده سپاه ایلام افزود: حکومت پهلوی از لین اصل که مردم ایرلن از دیرباز یکتاپرست بوده و حجاب بعنوان اصلی در زندگی آنها قرار داشته غافل بودند و عملا شاهد شکست این طرح ننگین شدند.
سردار حسینی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی حجاب بعنوان یک اصل انکارناپذیر در نظام اسلامی تبدیل شده و همه برای گسترش این مهم تلاش کردند.
وی تصریح کرد: زنان ایران اسلامی با تبعیت از زنان صدر اسلام و الگو قرار دادن حضرت زهرا و زینب کبری (س) باید برای گسترش این پرچم و نماد اسلامی بیش از پیش تلاش کنند.
دبیر ستاد احیا امر به معروف استان با ابراز گلایه از ب خی بی حجابی های موجود در سطح کشور عنوان کرد: نظام سلطه این نماد با ارزش را بخوبی شناخته و تمام تلاش خود را برای بی حجابی که نتیجه آن بی عفتی بوده بکار گرفته و امروزه می بینیم برخی دختران و زنان ما بی حجاب در یزح جامعه هستند که این وضع موجود در حد و شان یک نظام اسلامی نیست.
فرماتده سپاه امیرالمومنین ایلام حرکت برخی مسئولان را در امر گسترش حجاب عجیب بیان و تصریح کرد: وزیر کشور بعنوان بالاترین مرجع دستور تشکیل چنین تجمعاتی را صادر کرده اما می بینیم حضور مسئولان سیاسی و احرایی اندک بوده و این اقدام آنها عجیب به نظر می رسد و این اقدام قابل توجیه نیست.
وی در پایان ضمن تقدیر از حضور به مدقع و انقلابی مردم ابراز امیدواری کرد همه یک رکزی در یک سنگر در دفاع از حریم خانواده و گسترش حجاب تلاش کنیم.

انتهای پیام/ع

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.