ویژه ها

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان گفت :بیش از ۵۰۰نفر از عشایر و روستاییان شهرستان ایوان بصور
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه ایوان در پایگاه مقاومت شهرک نب
به همت بسیج اساتید استان ایلام، نشستی با محوریت "نقش پیوست نگاران فرهنگی در توسعه استان "د

مقاله

این مطلب ۲۷ بار خوانده شده
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام:

حضور در مراسم ۹ دی بصیرت سیاسی می خواهد

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: حضور حماسی در گرامیداشت ۹ دی بصیرت سیاسی و اعتقادی می خواهد چون این حماسه یک انقلاب فکری بود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام؛ سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اشاره به لزوم گرامیداشت حماسه عظیم ۹ دی ، گفت: پاسداشت ۹ دی یک لازمه اعتقادی ، دینی و سیاسی بوده چون سرمنشأ این موضوع از بصیرت سیاسی و اعتقادی بود.

وی به برنامه ریزی دشمنان در حوادث سال ۸۸ اشاره و اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری دهم به اذعان کشورهای دنیا در بهترین شرایط و با حضور حداکثری و بانشاط مردم برگزار شده اما سران سلطه و پیاده نظام فتنه گر انها در داخل از ماه ها قبل از انتخابات با القاء موضوعاتی سعی در برهم زدن نظم کشور و در نهایت برای براندازی انقلاب برنامه ریزی کرده بودند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام افزود: در این اقدامات خصمانه منافقین، سلطنت طلبان، پیکاری ها و در رأس آنها آمریکا، انگلیس و اسرائیل به کمک سران فتنه و خواص آمده و سعی داشتند به هر نحوی نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند.

سردار حسینی نقش انقلابی مردم را در این حوادث بی بدیل عنوان و بیان داشت: این حوادث و اتفاقات با روشنگری رهبر معظم انقلاب و حضور حماسی مردم برای همیشه به پایان رسید و طومار دشمنان و فتنه گران پیچیده شد.

وی حماسه ۹ دی را یک انقلاب فکری دانست و تصریح کرد: بعضی از خواص و مسئولان سیاسی از این حماسه را یک اتفاق ساده می دانند در حالیکه این موضوع یکی از بزرگترین حماسه های انقلاب و در واقع انقلاب سوم جمهوری اسلامی است و می طلبد این حماسه عظیم در تاریخ ثبت و ضبط شده و زوایای پنهان آن برای مردم بازگو شود.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اشاره به لزوم حضور حداکثری در گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: همه مردم و مسئولان وظیفه دارند در گرامیداشت این حماسه تاریخی شرکت کنند هرچند مردم عزیز و ولایی همیشه جلوتر از مسئولان بوده و این پیشقراولی کار را برای مسئولان سخت تر کرده است.

سردار حسینی در تذکری به مسئولان نیز تأکید کرد: حضور در مراسم ۹ دی بصیرت سیاسی و اعتقادی می خواهد تا ره عمق این حماسه پی برده شود و عدم حضور مسئولان نظام اسلامی در این حماسه هیچ معنا و مفهومی جز تقابل ندارد.

انتهای پیام/ع

 

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.