ویژه ها

سردار حسینی گفت: شهداء افتخار و پرچم استقلال ایران اسلامی هستند و با برکت خون آنها راه هدایت مردم رو
گوهری گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در سالجاری نزدیک به ۵ هزار نفز از دانش آموزان به مناطق
بیرانوند گفت: یک کار فرهنگی بزرگ و تأثیرگذاری که در این چندساله به همت بسیج و آموزش و پررورش شکل گرف

مقاله

این مطلب ۶ بار خوانده شده
جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام:

بسیج عاملی مهم در بازدارندگی نفوذ دشمنان است

جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: بسیج یکی از عوامل مهم در بازدارندگی نفوذ دشمنان در انقلاب بوده و با حضور در عرصه های نظامی علمی هرگونه نقشه دشمنان را نقش برآب می نماید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام؛ سرهنگ عبدالصاحب ظهماسبی جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج هنرمندان استان ایلام گفت: بسیجیان در کشور بعنوان یک ظرفیت عظیم در همه عرصه های نظام توانایی کار داشته و اثرگذاری ان در جامعه مشهود است.

وی اظهار کرد: بسیج و نیروهای مومن و انقلابی در آن در هر عرصه ای ورود داشته اند الحمدالله منشاً خیر وبرکت شده اند که میتوان به عرصه های اقتصادی و محرومین طدایی ان بعنوان نمونه بارز اشاره کرد.

جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام افزود: بسیج یکی از عوامل مهم در بازدارندگی نفوذ دشمنان در انقلاب بوده و با حضور در عرصه های نظامی  علمی هرگونه نقشه دشمنان را نقش برآب می نماید.

ظهماسبی تصریح کرد: یکی از اقدامات بسیج در راستای خدمات رسانی بهتر با تشکیل اقشار مختلف ، جامعه هدف را بصورت تخصصی تحت پوشش قرار داده است.

وی با تقدیر از خدمات بسیج هنرمندان بیان داشت:: یکی از اقشار تأثیر گذار در تقویت فرهنگ جامعه همین بسیج هنرمندان بوده که در طی سالیان اخیر توانسته با جذب حداکثری جامعه هدف هنر اقدامات مناسبی را داشته باشد.

در این مراسم با تقدیر از خدمات محمود علیپور در این سمت، حجت منصوربیگی بعنوان مسئول جدید بسیج هنرمندان استان ایلام منصوب شد.

انتهای پیام/ع

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.